KRUTT maska FFP3 novej generácie - opakované používanie 1ks

 

 

 

Môžeme doručiť do:
26.1.2021
Skladom
Značka: Krutt
€59 –58 % €24,99 €20,83 bez DPH
Ochranná maska na tvár FFP3 - viacnásobné použitie
Novinka Doručenie do 24 hodín
€59 –58 %

 

- Trieda ochrany FFP3 - 3 vrstvová ochranná maska KRUTT s nosovou sponou a hrúbkou filtra 4 mm chráni vás, teda vaše dýchacie cesty pred nebezpečnými časticami vo forme prachu, aerosólu, páry, ale aj pred baktériami a koronavírusom.

- Ochranná maska na tvár vytvorená pre ochranu užívateľa pred koronavírusom (Covid-19) s najvyšším stupňom ochrany FFP3.

- Ochranná maska KRUTT je prispôsobená na viacnásobné použitie, vyznačuje sa dlhodobou životnosťou.

AKO UMÝVAŤ MASKU:

Vložte masku do nádoby a nalejte na ňu viac než 65 ° C (stupňovú) vodu a ubezpečte sa, že maska ​​je v kontakte s vodou. Nechajte masku vo vode po dobu 2 minút, potom vytlačte prebytočnú vodu bez poškodenia nosovej spony a nechajte ju vyschnúť. Ak sa spona odlepí, po vyschnutí ju pritlačte späť. Kraje nosovej spony nie sú lepené, kvôli pohodlnému nasadeniu.

- Vedecké články potvrdzujú, že vírus SARS-CoV je pri tepelnom ošetrení nad 65 ° C neaktívny. Medzinárodný publikovaný článok nájdete tu

VLASTNOSTI FILTROV:

TESNIACI FILTER: Je to tkaný materiál umiestnený na vonkajšej strane, má okrem filtračných vlastností flexibilnú štruktúru s priepustnosťou 2 μm. Dôvodom jeho použitia je zabrániť tomu, aby sa filter nachádzajúci sa v strednej vrstve masky, (PENOVÝ NANO FILTER) nezanášal časticami väčšími ako 2 μm. Vyrába sa technikou tkania mikrovlákien vyrobenými z polyamidového materiálu.

PENOVÝ NANO FILTER: Je to štruktúra umiestnená v strede masky, je to patentovaný produkt s flexibilnou štruktúrou vyrobený špeciálnou metódou s hrúbkou 4 mm s priepustnosťou 0,5 μm. Je najdôležitejšou vlastnosťou výrobku. Jeho póry 0,5 μm, má oveľa menší odpor proti prúdeniu vzduchu. Vďaka tejto vlastnosti poskytuje pohodlnejšie dýchanie v maskách. Vyrába sa z určitého druhu polymérnej zmesi vulkanizáciou pod tlakom 60 MPa. Tento výrobný postup a výrobok sú patentované. 

OCHRANA POLYMÉROM: Je to ochranná štruktúra s antibakteriálnou a antialergénnou štruktúrou umiestnenou na vnútornej časti masky. Hlavným dôvodom umiestnenia aj tretej vrstvy touto ochrannou vrstvou v spodnej časti je, že pôsobí ako nárazník medzi našou pokožkou. Použitím tejto vysoko flexibilnej vrstvy zaisťuje, že celá štruktúra filtra sa používaním nepoškodí a má flexibilnú štruktúru.

Normy a osvedčenia: 2016/425 Nariadenie - Osobné ochranné prostriedky EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP3 R

VLASTNOSTI MASKY KRUTT

  • Unikátny patentovaný filter
  • Zachytávajúca vírusy, baktérie, prachové, peľové a smogové častice
  • Vysoká priedušnosť a veľká účinnosť záchytu nebezpečných častíc
  • Skvelá ochrana pre osoby s oslabenou imunitou
  • Zachytí až 99% baktérií
  • Certifikovaná, najúčinnejšia ochrana pred koronavírusom 
  • Viacnásobné používanie
  • Dlhá životnosť a spoľahlivosť
  • Univerzálna veľkosť
  • Vhodné aj pre deti- pásky za ušami im môžete skrátiť 

 - Podľa prieskumov sa človek dotýka rukou svojich úst alebo nosa v priemere 23-krát počas dňa. Zdraví ľudia, ktorí sa dotýkajú infikovaných ľudí alebo predmetov prenášajú vírus pomocou rúk do svojich úst alebo nosa čo zvyšuje riziko nákazy. Maska do značnej miery bráni ľuďom v tom, aby sa dotýkali svojich úst a nosa

 

Sme jediný predajca na Slovensku.

Certifikovaná patentovaná maska KRUTT sa  vo svete zaradila medzi TOP  produkty na opakované používanie a 99% ochrannou. 

Nevzťahujú sa obmedzenia na predaj FFP3, určená pre mužov, ženy a deti na každodenné používanie.

 

 

 Made in Turkey