Ochranná maska na tvár FFP3 - viacnásobné použitie

Certifikovaná maska FFP3 ktorú kúpite len u nás.

 

- Všetko sme vypredali, objednali sme ďalšie

- Produkt v predobjednávke odosielame od 29.10.2020 

- Ochrannú masku znovu naskladníme už čoskoro.

Predobjednávka - odoslanie do 7 dní
Značka: Krutt
€99 –40 % €59 €49,17 bez DPH
Ochranná maska na tvár FFP3 - viacnásobné použitie
Akcia Novinka
€99 –40 %

 

- Trieda ochrany FFP3 (N95) - 3 vrstvová ochranná maska s nosovou sponou a hrúbkou 4 mm chráni vás, teda vaše dýchacie cesty pred nebezpečnými časticami vo forme prachu, aerosólu, páry, ale aj pred baktériami a koronavírusom.

Ochranná maska na tvár vytvorená pre ochranu užívateľa pred koronavírusom (Covid-19) s najvyšším stupňom ochrany FFP3.

- Ochranná maska je prispôsobená na viacnásobné použitie, vyznačuje sa dlhodobou životnosťou.

AKO UMÝVAŤ MASKU:

Vložte masku do nádoby a nalejte na ňu 65 ° C (stupňovú) vodu a ubezpečte sa, že maska ​​je v kontakte s vodou. Nechajte masku vo vode po dobu 2 minút, potom vytlačte prebytočnú vodu bez poškodenia nosovej spony a nechajte ju vyschnúť.

- Vedecké články potvrdzujú, že vírus SARS-CoV je pri tepelnom ošetrení nad 65 ° C neaktívny. Medzinárodný publikovaný článok nájdete tu

VLASTNOSTI FILTROV:

TESNIACI FILTER: Je to tkaný filter umiestnený na vonkajšej strane filtra, má okrem štandardných tkaných filtrov flexibilnú štruktúru s priepustnosťou 2 μm. Dôvodom jeho použitia v najvzdialenejšej časti je zabrániť tomu, aby sa filter v strednej vrstve (PENOVÝ NANO FILTER) vyplnil v krátkom čase tak, že ho bude chrániť pred časticami väčšími ako 2 μm. Vyrába sa technikou tkania mikrovlákien vyrobenými z polyamidového materiálu.

PENOVÝ NANO FILTER: Je to štruktúra umiestnená v strede filtra, je to patentovaný produkt s flexibilnou štruktúrou vyrobený špeciálnou metódou s hrúbkou 4 mm s priepustnosťou 0,5 μm. Aj keď najdôležitejšou vlastnosťou výrobku sú jeho póry 0,5 μm, má oveľa menší odpor proti prúdeniu vzduchu. Vďaka tejto vlastnosti poskytuje pohodlnejšie dýchanie najmä v maskách. Vyrába sa z určitého druhu polymérnej zmesi vulkanizáciou pod tlakom 60 MPa. Tento výrobný postup a výrobok sú patentované. 

OCHRANA POLYMÉROM: Je to ochranná štruktúra s antibakteriálnou a antialergénnou štruktúrou umiestnenou na spodnej časti filtra. Hlavným dôvodom umiestnenia filtra v spodnej časti je, že pôsobí ako nárazník medzi našou pokožkou. Vysoko flexibilná a robustná vrstva zaisťuje, že celá štruktúra filtra zostáva tuhá a má flexibilnú štruktúru.

Normy a osvedčenia: 2016/425 Nariadenie - Osobné ochranné prostriedky EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP3 R

VLASTNOSTI MASKY

  • Antivírusová maska zachytávajúca vírusy, baktérie, prachové, peľové a smogové častice
  • Vysoká priedušnosť a veľká účinnosť záchytu nebezpečných častíc
  • Skvelá ochrana pre osoby s oslabenou imunitou
  • Zachytí až 99% baktérií
  • Certifikovaná, najúčinnejšia ochrana pred koronavírusom 
  • Viacnásobné použitie
  • Dlhá životnosť a spoľahlivosť

 - Podľa prieskumov sa človek dotýka rukou svojich úst alebo nosa v priemere 23-krát počas dňa. Zdraví ľudia, ktorí sa dotýkajú infikovaných ľudí alebo predmetov prenášajú vírus pomocou rúk do svojich úst alebo nosa čo zvyšuje riziko nákazy. Maska do značnej miery bráni ľuďom v tom, aby sa dotýkali svojich úst a nosa

 Made in Turkey