NANO ochranná maska na tvár biela - viacnásobné použitie

PRIPRAVUJEME 

objednáte u nás od 20.10.2020

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
€14,49 –52 % €6,90 €5,75 bez DPH
Kategória: Ochranné masky na tvár
Položka bola vypredaná…
nano ochanna maska biela ffp3 na tvar (3)
Akcia Novinka
€14,49 –52 %

- Podľa prieskumov sa človek dotýka rukou svojich úst alebo nosa v priemere 23-krát počas dňa. Zdraví ľudia, ktorí sa dotýkajú infikovaných ľudí alebo predmetov prenášajú vírus pomocou rúk do svojich úst alebo nosa čo zvyšuje riziko nákazy. Maska do značnej miery bráni ľuďom v tom, aby sa dotýkali svojich úst a nosa.

- 3 vrstvová ochranná maska s hrúbkou 2 mm chráni vás, teda vaše dýchacie cesty pred nebezpečnými časticami vo forme prachu, aerosólu, páry, ale aj pred baktériami.

- Účinnosť porovnateľná ako respirátor FFP3 s filtráciou nad 99%.

- Ochranná maska je prispôsobená na viacnásobné použitie.

- Všetky NANO masky sú pred balením sterilizované.

 

AKO UMÝVAŤ MASKU:

Vložte masku do nádoby a nalejte na ňu s teplotou 66-75 °C (stupňovú) vodu a ubezpečte sa, že maska ​​je v kontakte s vodou. Nechajte masku vo vode po dobu 2 minút, potom vytlačte prebytočnú vodu a nechajte ju vyschnúť.

- Vedecké články potvrdzujú, že vírus SARS-CoV je pri tepelnom ošetrení nad 65 ° C neaktívny. Medzinárodný publikovaný článok nájdete tu

 

VLASTNOSTI FILTROV

PENOVÝ NANO FILTER: Je to štruktúra umiestnená v strede filtra, je to patentovaný produkt s flexibilnou štruktúrou vyrobený špeciálnou metódou s hrúbkou 1 mm s priepustnosťou 0,5 μm. Aj keď najdôležitejšou vlastnosťou výrobku sú jeho póry 0,5 μm, má oveľa menší odpor proti prúdeniu vzduchu. Vďaka tejto vlastnosti poskytuje pohodlnejšie dýchanie najmä v maskách. Vyrába sa z určitého druhu polymérnej zmesi vulkanizáciou pod tlakom 60 MPa. Tento výrobný postup a výrobok sú patentované. 

OCHRANA POLYMÉROM: Je to ochranná štruktúra s antibakteriálnou a antialergénnou štruktúrou umiestnenou na vnútornej časti filtra. Hlavným dôvodom umiestnenia filtra vo vnútornej časti je, že pôsobí ako nárazník medzi našou pokožkou, dýchacími orgánmi a vonkajším prostredím. Vysoko flexibilná a robustná vrstva zaisťuje, že celá štruktúra filtra zostáva tuhá a má zároveň pružnú štruktúru.

Normy a osvedčenia: Smernica rady EÚ č.93/42EHS o zdravotníckych pomôckach, EN ISO 13485:2016, NVA certifikované

VLASTNOSTI MASKY

  • Dlhodobé využívanie, dlhá životnosť
  • Antivírusová ústenka zachytávajúca vírusy, baktérie, prachové, peľové a smogové častice
  • Vysoká priedušnosť a veľká účinnosť záchytu nebezpečných častíc
  • Skvelá ochrana pre osoby s oslabenou imunitou
  • Viacnásobné použitie
  • Sterilizovaná pred zabalením do originálneho obalu
  • V bielej farbe
  • Univerzálna veľkosť

 Made in Turkey