NANO ochranná maska na tvár červená - viacnásobné použitie univerzálna 1 ks

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Skladom
Značka: Nano
€5,90 –61 % €2,29 €2,29 bez DPH
nano ochrann maska na tvar cervena ffp3
Akcia Doručenie do 24 hodín
€5,90 –61 %

- Podľa prieskumov sa človek dotýka rukou svojich úst alebo nosa v priemere 23-krát počas dňa. Zdraví ľudia, ktorí sa dotýkajú infikovaných ľudí alebo predmetov prenášajú vírus pomocou rúk do svojich úst alebo nosa čo zvyšuje riziko nákazy. Maska do značnej miery bráni ľuďom v tom, aby sa dotýkali svojich úst a nosa.

- 3 vrstvová ochranná maska chráni vás, teda vaše dýchacie cesty pred nebezpečnými časticami vo forme prachu, aerosólu, páry, ale aj pred baktériami.

 

- Ochranná maska je prispôsobená na viacnásobné použitie.

- Všetky NANO masky sú pred balením sterilizované.

 

AKO UMÝVAŤ MASKU:

Vložte masku do nádoby a nalejte na ňu s teplotou 66-75 °C (stupňovú) vodu a ubezpečte sa, že maska ​​je v kontakte s vodou. Nechajte masku vo vode po dobu 2. minút, potom vytlačte prebytočnú vodu a nechajte ju vyschnúť.

- Vedecké články potvrdzujú, že vírus SARS-CoV je pri tepelnom ošetrení nad 65 ° C neaktívny. Medzinárodný publikovaný článok nájdete tu

 

VLASTNOSTI FILTROV

PENOVÝ NANO FILTER: Je  patentovaný produkt s flexibilnou štruktúrou vyrobený špeciálnou metódou s hrúbkou 1 mm s priepustnosťou 0,6 μm. Je najdôležitejšou vlastnosťou výrobku. Jeho póry 0,6 μm, má oveľa menší odpor proti prúdeniu vzduchu. Vďaka tejto vlastnosti poskytuje pohodlnejšie dýchanie. Vyrába sa z určitého druhu polymérnej zmesi vulkanizáciou pod tlakom 60 MPa. Tento výrobný postup a výrobok sú patentované. 

OCHRANA POLYMÉROM: Je to ochranná štruktúra s antibakteriálnou a antialergénnou štruktúrou umiestnenou na vnútornej časti celej masky. Hlavným dôvodom umiestnenia filtra vo vnútornej časti je, že pôsobí ako nárazník medzi našou pokožkou, dýchacími orgánmi a vonkajším prostredím. Vysoko flexibilná vrstva zaisťuje, že celá štruktúra filtra zostáva chránená a zároveň má pružnú štruktúru.

 

VLASTNOSTI MASKY

  • Unikátny NANO filter
  • Dlhodobé využívanie, dlhá životnosť
  • Antivírusová maska zachytávajúca vírusy, baktérie, prachové, peľové a smogové častice
  • Vysoká priedušnosť a veľká účinnosť záchytu nebezpečných častíc
  • Výhoda pri nosení okuliarov- nerosia sa 
  • Skvelá ochrana pre osoby s oslabenou imunitou
  • Viacnásobné použitie
  • Sterilizovaná pred zabalením do originálneho obalu
  • V červenej farbe
  • Univerzálna veľkosť

 Made in Turkey

 

Späť do obchodu