NANO ochranná maska na tvár - viacnásobné použitie univerzálna čierna 1 ks

Môžeme doručiť do:
28.1.2021
Skladom
Značka: Nano
€5,90 –17 % €4,89 €4,08 bez DPH
ochranna maska na tvar cierna nano vlakno
Akcia Doručenie do 24 hodín
€5,90 –17 %

- Podľa prieskumov sa človek dotýka rukou svojich úst alebo nosa v priemere 23-krát počas dňa. Zdraví ľudia, ktorí sa dotýkajú infikovaných ľudí alebo predmetov prenášajú vírus pomocou rúk do svojich úst alebo nosa čo zvyšuje riziko nákazy. Maska do značnej miery bráni ľuďom v tom, aby sa dotýkali svojich úst a nosa.

- 3 vrstvová ochranná maska s hrúbkou 2. mm chráni vás, teda vaše dýchacie cesty pred nebezpečnými časticami vo forme prachu, aerosólu, páry, ale aj pred baktériami.

- Účinnosť porovnateľná ako respirátor FFP3 s filtráciou nad 99%.

- Ochranná maska je prispôsobená na viacnásobné použitie.

- Všetky NANO masky sú pred balením sterilizované.

- Masku vyberte z obalu a nasaďte tak, ako je poskladaná. Neprevracajte naopak. Vnútro masky je hladké, bez šitia. 

 

AKO UMÝVAŤ MASKU:

Vložte masku do nádoby a nalejte na ňu s teplotou 66-75 °C (stupňovú) vodu a ubezpečte sa, že maska ​​je v kontakte s vodou. Nechajte masku vo vode po dobu 2 minút, potom vytlačte prebytočnú vodu a nechajte ju vyschnúť.

- Vedecké články potvrdzujú, že vírus SARS-CoV je pri tepelnom ošetrení nad 65 ° C neaktívny. Medzinárodný publikovaný článok nájdete tu

 

VLASTNOSTI FILTROV

PENOVÝ NANO FILTER: Je patentovaný produkt s flexibilnou štruktúrou vyrobený špeciálnou metódou s hrúbkou 1 mm s priepustnosťou 0,6 μm. Je najdôležitejšou vlastnosťou výrobku sú jeho póry 0,6 μm, má oveľa menší odpor proti prúdeniu vzduchu. Vďaka tejto vlastnosti poskytuje pohodlnejšie dýchanie najmä v maskách. Vyrába sa z určitého druhu polymérnej zmesi vulkanizáciou pod tlakom 60 MPa. Tento výrobný postup a výrobok sú patentované. 

OCHRANA POLYMÉROM: Je to ochranná štruktúra s antibakteriálnou a antialergénnou štruktúrou umiestnenou na vnútornej časti celej masky. Hlavným dôvodom umiestnenia filtra vo vnútornej časti masky je, že vrstva polyméru pôsobí ako nárazník medzi našou pokožkou, dýchacími orgánmi a vonkajším prostredím. Vysoko flexibilná vrstva zaisťuje, že celá štruktúra filtra zostáva chránená a má zároveň pružnú štruktúru.

 

VLASTNOSTI MASKY

  • Unikátny NANO filter
  • Dlhá životnosť masky
  • Antivírusová maska zachytávajúca vírusy, baktérie, prachové, peľové a smogové častice
  • Vysoká priedušnosť a veľká účinnosť záchytu nebezpečných častíc
  • Výhoda pre ľudí s okuliarmi- nerosia sa
  • Skvelá ochrana pre osoby s oslabenou imunitou
  • Viacnásobné použitie
  • Sterilizovaná pred zabalením do originálneho obalu
  • Univerzálna veľkosť

 Made in Turkey